01 Aralık 2016

İstifa Eden Uzman Çavuş’lara Memurluk

İstifa Eden Uzman Çavuş’lara Memurluk

Ekim Ayında Bakan Bozdağ Uzman Çavuş‘ları ilgilendirecek önemli açıklamalarda bulundu ve bu açıklamalar ile 2017 yılında alınacak personel sayısını bildirdi. Belirlenen sayı ile birlikte 2017 yılına girmeden önce Aralık ayında yapılnası muhtemel olan 5 bin kişilik infaz koruma memuru ( istifa eden uzman çavuşlar arasından ) alımı yapacağını ilgili kişilere duyurdu. İlk etapta 5 bin kişilik alım yapılacağını belirten Bakan Bozdağ sözlerine şöyle devam etti.

Son çıkarılan KHK ile biz uzman çavuşlardan 2 yıl çalıştıktan sonra görevden ayrılanların gardiyan olarak mesleğe alımı konusunda bir hüküm koyduk. Önümüzdeki günlerde bununla ilgili bir ilana çıkacağız. 35 yaşını doldurmamış olanlar arasından bunun seçimi yapılacak. Zannedersem ilk ilanda 5 bin kişi bunlardan alacağız. Büyük ihtimalle aralık ayı içinde bunun ilanını yapacağız.”Aralık ayının ilk gününde gelen bu açıklama istifa eden uzman çavuş arkadaşlarımız için umarım hayırlı uğurlu olur Rabbim size hayırlı işler nasip etsin arkadaşlar siteyi takipte kalın facebook sayfasından ve burdan alım netleştiği an tüm şartları ekleyeceğiz.

Daha önce bunla ilgili yapılan ilgili düzenleme yazımıza buradan ulaşabilirsiniz Tıklayınız.

İnfaz Koruma Memuru Maaşları

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Mustafa dedi ki:

    Bazı kendini bilmez birileri. Bu yılın yani 20. 10. 2016. Dan önce uzmanlığı bırakma ve 35 yaş sınırı şartı koydurdular. Sırf bu yıl bırakanlar ve bırakacakları engellemek için. Keşke aynı çabayı bizim meslekte kalmanız için sarfetselerdi. 15 yıllık hakkımı helal etmiyorum zehir zıkkım olsun.

  2. tolga dedi ki:

    Arkadaşım bu konuyu her yere yazın belki düzelir aralık ayının sonuna çekilir bu süre

YORUM YAZ
Yandex.Metrica
Memur Maaşları Sözleşmeli Er Maaşları